Myjnie Bezdotykowe

Myjnie kontenerowe

Kontener techniczny wykonany jest w technologii ramy stalowej opartej na cynkowanej ogniowo podstawie, ściany boczne i dach wykonany jest z płyty warstwowej.

Zamontowana jest w nim kompletna technika myjąca, system uzdatniania wody oraz dwufunkcyjny piec grzewczy wyposażony w system kominowy wykonany ze stali nierdzewnej oraz wydajny system wentylacji. W kontenerze zainstalowana  jest kompletna rozdzielnia elektryczna oraz instalacja oświetleniowa.

Kontener idealnie sprawdza się jako zaplecze myjni, może on pomieścić duży zapas środków chemicznych i akcesoriów niezbędnych na każdym obiekcie. Istnieje również możliwość wyposażenia myjni w większy kontener posiadający zaplecze socjalne. Wszystkie kontenery wykonywane są w naszym zakładzie produkcyjnym. Realizujemy zamówienia w dowolnej kolorystyce i kubaturze.

Myjnie bezdotykowe - myjnia kontenerowa.

Myjnie modułowe

Moduł techniczny myjni wykonany jest w technologii stalowej, w całości ze stali nierdzewnej AISI 304. Znajduje się w nim kompletna technika myjąca, oraz osprzęt jak w kontenerze. Wszystkie moduły wykonywane są w naszym zakładzie produkcyjnym. Również w tym przypadku realizujemy zamówienia w dowolnej kolorystyce.

Myjnie bezdotykowe - myjnia moduowa

Myjnie stelażowe

Jeśli klient dysponuje pomieszczeniem, które chciałby przeznaczyć pod maszynownię, technika myjni może być umieszczona na prefabrykowanym stelażu, który jest montowany w ww. pomieszczeniu i połączony z odpowiednimi systemami i mediami.

Myjnie bezdotykowe - myjnie stelaowe