Chemia

Chemia do myjni bezdotykowych

Piana bezdotykowa - EURO NANO

Alkaliczny koncentrat preznaczony do bezdotykowego mycia samochodów osobowych, ciężarowych, plandek, silników. Produkt przeznaczony jest do stosowania w myjniach bezdotykowych, samoobsługowych i ręcznych, za pomocą rozpylaczy, urządzeń pianotwórczych, myjek ciśnieniowych, oraz systemu precyzyjnego dozowania DOSATRON. Nadaje się do mycia wstępnego i zasadniczego. Doskonale usuwa brud, tłuste plamy i inne typowe zabrudzenia drogowe. Preparat wysokopienny. Wytworzona podczas nanoszenia piana, utrzymuje się na czyszczonej powierzchni i doskonale zwilża brud. Łatwo się spłukuje, nie pozostawia plam i zacieków.

 Karta charakterystyki

Piana kolorowa - EURO FOAM

Bardzo skoncentrowana aktywna piana do myjni automatycznych i bezdotykowych o przyjemnym zapachu i różnej barwie piany, przeznaczona do mycia wstępnego, każdego rodzaju pojazdów. Produkt specjalnie opracowany do zastosowania w formie piany podawczej na karoserię pojazdu. Produkt idealny dla programu TURBO SZCZOTKA i TURBO PIANA.

Hydrowosk

Preparat do woskowania dedykowany do myjni samoobsługowych. Można go stosować przy wodzie ciepłej i zimnej. Mieszacze Dosatron w myjniach EURO-EKOL należy ustawić na 0,2-0,6%. Pojazd należy woskować zgodnie z instrukcją myjni samoobsługowej. Produkt nabłyszcza pojazd i w znaczny sposób wspomaga proces samoistnego osuszania pojazdu przypołączeniu z wodą osmotyczną.

 Karta charakterystyki

Sól

Sól w tabletkach przeznaczona do zmiękczaczy wody w myjniach bezdotykowych.

Chemia do myjni bezdotykowych - piana, piana kolorowa, hydrowosk i sl do zmikczania wody