O firmie

Firma Euro-Ekol z siedzibą w Łodzi przy al. Piłsudskiego 143 została założona w 1996 roku.

Początki naszej działalności były związane ze sprzedażą myjni portalowych szczotkowych na rynku polskim i europejskim. W kraju i za granicą zainstalowaliśmy blisko 400 takich urządzeń.

Obserwując nowe tendencje na rynku systemów myjących rozpoczęliśmy produkcje myjni bezdotykowych wielostanowiskowych. Na dzień dzisiejszy nasza firma zajmuje się również dystrybucją jak i kompleksowym wyposażeniem myjni.

Zapewniamy inwestorom pomoc w realizacji projektu , oraz dofinansowaniu inwestycji z funduszy unijnych. Nasze urządzenia posiadają certyfikat innowacyjności co w znacznym stopniu zwiększa szanse naszych klientów w uzyskaniu dodatkowych punktów a tym samym w uzyskaniu dofinansowania.

Firma Euro-Ekol corocznie z powodzeniem uczestniczy w międzynarodowych targach i wystawach branżowych w kraju i za granicą.

Nasze produkty prezentowaliśmy już w Moskwie, Mińsku, Kijowie, Pradze, Nitrze, Rydze oraz na Malcie uzyskując uznanie wśród odwiedzających nasze targowe stoiska. Szczególnie cennym dla nas wyróżnieniem było zdobycie Grand Prix XVII Międzynarodowych Targów „Stacja Paliw 2010”.

Byliśmy także wielokrotnymi laureatami w konkursie „Produkt roku” który jest corocznie organizowany podczas targów „Stacja Paliw” W chwili obecnej jesteśmy firma która kompleksowo realizuje projekty myjni bezdotykowych.

Jesteśmy producentem nowoczesnych technik myjących , kontenerów technicznych i modułów myjących, oraz konstrukcji stalowych w tym wiat dla stanowisk myjących. Nasza ekipa budowlana sama wykonuje posadzki dla systemów myjących w technologii wylewki jak i prefabrykatów.

Posiadamy własny transport (również gabarytowy), którym możemy dostarczyć klientowi zakupione urządzenia na terenie całej Europy.

Wysokie kwalifikacje starannie dobranej kadry pracowniczej naszej firmy w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwoliło na stworzenie własnego w pełni autorskiego oprogramowania myjni, a nasze biuro projektowe jest gwarancją dostosowania nowoczesnych rozwiązań do potrzeb każdego inwestora.

Fachowość, rzetelność i terminowość – to cechy charakteryzujące nasz fabryczny serwis.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą i życzymy wszystkim zadowolenia ze współpracy z firma Euro-Ekol.

Euro-Ekol - wielokrotnie nagradzany, polski producent myjni bezdotykowych