Skip to main content

Fiskalizacja

By 6 czerwca, 20224 maja, 2023Aktualności

Fiskalizacja myjni bezdotykowych

Obowiązek fiskalizacji samoobsługowych myjni bezdotykowych nadchodzi wielkimi krokami – z rozporządzenia wynika, że do 1 października 2022 wszystkie myjnie powinny zostać wyposażone w kasy fiskalne. Oferujemy rozwiązanie, które:

  • spełnia wymogi formalne nowego prawa
  • działa na myjniach Euro-Ekol i innych producentów
  • jest łatwe i szybkie w implementacji
Zamów fiskalizację myjniDowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania

Od kiedy i na jakiej podstawie obowiązuje fiskalizacja myjni bezdotykowych?

Fiskalizacja myjni bezdotykowych zacznie obowiązywać od 1 października 2022 na podstawie Rozporządzenia Ministra Finansów z dn. 29 maja 2020 roku dotyczące „usług mycia, czyszczenia samochodów i podobnych usług (PKWiU 45.20.30.0), w tym przy użyciu urządzeń obsługiwanych przez klienta, które w systemie bezobsługowym przyjmują należność w bilonie lub banknotach, lub innej formie (bezgotówkowej)”.

Co dokładnie podlega fiskalizacji?

Z rozporządzenia wynika, że kasa fiskalna musi być wszędzie, gdzie pobierane są pieniądze. To oznacza, że trzeba ją zainstalować na każdym stanowisku myjącym, a także w urządzeniach peryferyjnych takich, jak odkurzacze.

Czy Wasze urządzenia są certyfikowane?

Tak. Jako wiodący polski producent myjni bezdotykowych przy opracowywaniu naszego rozwiązania byliśmy w stałym kontakcie z Ministerstwem Finansów.

Zamów fiskalizację myjni

Wypełnij prosty formularz, a nasz specjalista od fiskalizacji skontaktuje się z Tobą, przedstawi ofertę i umówi termin realizacji