Zadzwoń +48 42 674 76 00

Wiaty myjni

Dzięki własnemu zakładowi produkcyjnemu budujemy nie tylko doskonałe myjnie, ale również ich zadaszenia w postaci wiaty. Naszym standardem jest dach łukowy z poliwęglanu dający dużo światła na stanowiskach mycia. Wykonujemy również dachy płaskie, jedno lub wielospadowe oraz dachy tzw. pogrążone.

Nasze wiaty są kompletne, to znaczy wyposażone zarówno w oświetlenie jak i banery reklamowe, które tak samo jak attyka są kolorystycznie dopasowane do potrzeb klienta wraz z kanałem LED po obrysie wiaty, co jest jej dużym atutem po zapadnięciu zmroku.

Attyka, którą proponujemy inwestorom wykonana jest z wysokogatunkowego laminatu lub dibondu - oba rozwiązania są odporne na warunki atmosferyczne i nie ulegają przebarwieniom, mają także bardzo estetyczny wygląd. Pośród różnych konfiguracji zadaszeń posiadamy w ofercie stanowiska odkryte, umożliwiające mycie wyższych pojazdów oraz podesty służące do łatwiejszego ich mycia.

Wiata Piano została nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich 2018. Jej attyka wykonana jest z aluminium i dibondu, cechuje ją niebanalne wzornictwo i funkcjonalność.

Bronze

Podstawowy, ekonomiczny wariant wiaty Euro-Ekol.

Silver

Wiata SILVER jest dodatkowo wyposażona w obudowy słupów.

Gold

Wiata GOLD jest dodatkowo wyposażona w ledowe podświetlenie obudów słupów i obrysu attyki.

Piano

PIANO to zupełnie nowy design wiaty, nagrodzony prestiżowym wyróżnieniem na Międzynadorowych Targach Poznańskich.

Nasze realizacje

Wybierz typ wiaty, aby zobaczyć zdjęcia