Skip to main content

O firmie

25 lat historii

Firma EURO-EKOL powstała w 1996 roku w Łodzi. Początkowo skoncentrowaliśmy się na sprzedaży myjni portalowych. Od 2006 roku obserwując na rynku wzrost zainteresowania bezdotykowymi myjniami samoobsługowymi postanowiliśmy zapisać nowy rozdział w funkcjonowaniu naszej firmy. Rozpoczęliśmy własną dystrybucję oraz produkcję, a w efekcie finalnym kompleksowe wyposażanie tych obiektów łącznie z pracami budowlano ziemnymi.

Wysokie kwalifikacje starannie dobranej załogi w połączeniu z jej wieloletnim doświadczeniem, zaowocowały powstaniem zgranego i kompetentnego zespołu produkcyjno-serwisowego wspieranego przez zespół inżynierów z działu projektowego. Gwarantujemy, że wyprodukowana i zamontowana przez nas myjnia spełni wszystkie oczekiwania stawiane przez naszych klientów, dając im pełną satysfakcję z zakupionego produktu, a nam kolejny powód do dumy z dobrze wykonanej pracy.

1

1996

pierwsza sprzedana myjnia automatyczna
2

2005

rozpoczęcie produkcji środków myjących
3

2006

rozpoczęcie sprzedaży myjni bezdotykowych
4

2009

rozpoczęcie produkcji myjni bezdotykowych
5

2010

rozpoczęcie produkcji wiat myjni
6

2015

restrukturyzacja firmy
7

2021

otwarcie nowej fabryki

Nowy rozdział

Pod koniec 2021 roku otworzyliśmy nową fabrykę, zaprojektowaną i stworzoną od podstaw dla naszych potrzeb. Zlokalizowana przed zakładem myjnia pozwala nam na bieżąco testować w naturalnych warunkach nowe rozwiązania przed wprowadzeniem ich na rynek.

Budynek i myjnia

Recepcja

Hala produkcyjna

Spawalnia

Obróbka stali (cięcie laserem, zaginanie krawędziowe, frezowanie cnc, zabezpieczanie substancją niepalną)

Magazyn

Drukarnia