Skip to main content

Wiaty myjni

Wybierz model wiaty, aby zobaczyć wizualizację i przykładowe realizacje

Bronze to podstawowy model wiaty Euro-Ekol.

Wiata Silver jest dodatkowo wyposażona w obudowy słupów.

Wiata Gold posiada dodatkowo podświetlenie LED.

Gold Premium posiada szerokie, zmieniające kolor pasy LED RGB.

Wiata Piano została nagrodzona Złotym Medalem MTP 2018.

Wiata New Design to zupełnie nowy model.

Wykonujemy również nietypowe zabudowy myjni - w istniejących pomieszczeniach, a także konstrukcje z dachami dwuspadowymi przygotowane do montażu paneli fotowoltaicznych.

Dzięki własnemu zakładowi produkcyjnemu budujemy nie tylko doskonałe myjnie, ale również ich zadaszenia w postaci wiaty. Naszym standardem jest dach łukowy z poliwęglanu dający dużo światła na stanowiskach mycia. Wykonujemy również dachy płaskie, jedno lub wielospadowe oraz dachy tzw. pogrążone.

Nasze wiaty są kompletne, to znaczy wyposażone zarówno w oświetlenie jak i banery reklamowe, które tak samo jak attyka są kolorystycznie dopasowane do potrzeb klienta wraz z kanałem LED po obrysie wiaty, co jest jej dużym atutem po zapadnięciu zmroku.

Attyka, którą proponujemy inwestorom wykonana jest z wysokogatunkowego laminatu lub dibondu – oba rozwiązania są odporne na warunki atmosferyczne i nie ulegają przebarwieniom, mają także bardzo estetyczny wygląd. Pośród różnych konfiguracji zadaszeń posiadamy w ofercie stanowiska odkryte, umożliwiające mycie wyższych pojazdów oraz podesty służące do łatwiejszego ich mycia.

Wiata Piano została nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich 2018. Jej attyka wykonana jest z aluminium i dibondu, cechuje ją niebanalne wzornictwo i funkcjonalność.