Skip to main content

Pompa ciepła do myjni bezdotykowej

Pompa ciepła

Pompa ciepła to niezwykle popularne w ostatnich latach urządzenie, używane powszechnie do ogrzewania domów, biur i obiektów przemysłowych. Urządzenie to wytwarza energię cieplną w ilościach wielokrotnie większych niż ilość energii elektrycznej, którą samo pobiera. Dzięki temu, instalowany przez nas na myjniach, bazujący na pompie ciepła system grzewczy jest doskonałym rozwiązaniem w czasach wysokich cen energii, łącząc dodatkowo walory ekonomiczne z aspektami ekologicznymi.

Posiadamy w ofercie pompy ciepła o mocy od 10 do 35 kW oraz buforowe zbiorniki wody o pojemności od 500 do 1000 litrów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować parametry naszego systemu do myjni każdej wielkości, zarówno nowo budowanej, jak i już istniejącej.

Oprogramowanie sterujące

Stosowana w naszych systemach pompa ciepła wzbogacona jest w opracowane przez nas specjalnie pod kątem myjni bezdotykowych oprogramowanie sterujące. Jest to rozwiązanie, które zdecydowanie wyróżnia się wśród innych pod względem zaawansowania technologicznego, zapewniając wgląd w każdy parametr pracy pompy. Standardowe, dostępne na rynku nierozbudowane aplikacje nie dają możliwości tak dokładnej analizy i optymalizacji wydajności.

Dzięki naszemu 27-letniemu doświadczeniu, oprogramowanie, które opracowaliśmy doskonale przystosowuje pompę ciepła do charakterystyki pracy na myjni – w zaawansowany sposób steruje podgrzewaniem posadzki, minimalizując energochłonny tryb ciągły i redukując zużycie energii.

Chętnie doradzimy!

Zadzwoń lub napisz, a doradzimy Ci w jaki sposób instalowane przez nas pompy ciepła pomogą zredukować koszty i zwiększyć zyski Twojej myjni.

tel. 512 932 962, tel. 797 833 710

dzial.handlowy@euro-ekol.com.pl